NZOZ Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego "KORFANTÓW"
przy Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie

NArodowy Fundusz Zdrowia

                 Realizujemy wnioski refundowane przez
             wszystkie oddziały Narodowego Funduszu Zdrowia.

PUR – Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne :

Nazwa artykułu:

R-II.1. KABINA PUR BEZ PRZYWIESZKI BOCZNEJ

[ Kabiny PUR ]

Przeznaczenie:

Rehabilitacyjne urządzenia przyłóżkowe (PUR) stosuje do rehabilitacji stanowiskowej w lecznictwie zamkniętym, w prywatnych gabinetach rehabilitacyjnych oraz w domu chorego. Stanowisko osadzone na kółkach może obsłużyć kilka łóżek w sali chorych. Dają one możliwość wykonania podwieszenia całkowitego, ćwiczeń biernych, redresji, ćwiczeń samo wspomaganych, czynnych w odciążeniu oraz czynnych z dawkowanym oporem.

Opis:

Rehabilitacyjne urządzenia przyłóżkowe PUR – przeznaczone jest do usprawniania ruchu kończyn dolnych i górnych. Jest przytwierdzone do łóżka chorego i pozwala na wykonywanie ćwiczeń bez wstawania z łóżka. Może być stosowane również w domu.

Nr katalogowy:

RU/10011

 

Nazwa artykułu:

R-II.2. KABINA PUR Z PRZYWIESZKĄ BOCZNĄ

[ Kabiny PUR ]

Przeznaczenie:

Kabiny do ćwiczeń i zawieszeń stosuje się głównie na oddziałach rehabilitacji w lecznictwie zamkniętym. Dają one możliwość wykonania podwieszenia całkowitego, ćwiczeń biernych, redresji, ćwiczeń samo wspomaganych, czynnych w odciążeniu oraz czynnych z dawkowanym oporem. Przy zastosowaniu dodatkowego wyposażenia możliwe jest wykonanie wyciągów kręgosłupa w różnych pozycjach.

Opis:

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń w zestawie podwójnym zbudowana jest z czternastu prostokątnych ram, wypełnionych prętami tworzącymi siatkę o prostokątnych oczkach. Po zmontowaniu stanowią one dwa otwarte, złączone ze sobą bokiem prostopadłościany. Elementy konstrukcyjne kabiny umożliwiają zestawienie jej w różne kombinacje. Istnieje możliwość wymiany jednej lub więcej ram i zastąpienie jej na przykład drabinką. Ramy kraty wykonane są z kształtowników, wypełnione prętami stalowymi, łączone w sposób trwały. Całość pokryta jest białym lakierem nałożonym metodą proszkową.

Nr katalogowy:

RU/100111

 

Serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) - zobacz więcej

Powrót na górę strony